O nas

Witam Państwa w serwisie internetowym biura TUiTAM NIERUCHOMOŚCI, jednocześnie zapraszam do bezpośredniego kontaktu i korzystania z profesjonalnej obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Posiadam długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości pracując w agencji nieruchomości oraz w firmie deweloperskiej. 
W dniu 19 maja 2010 roku uzyskałam licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami numer 14300 wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury. Kieruję się zasadami etyki zawodowej oraz dbam o zachowanie standardów zawodowych pośrednika nieruchomości.
Od ponad 10 lat skutecznie pomagam, doradzam oraz przeprowadzam bezpieczne transakcje kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów,  gruntów i lokali.
Zebrane doświadczenie procentuje i pozwala mi kompleksowo, rzetelnie i profesjonalnie Państwu pomóc.

Organizuję cały proces transakcji począwszy od wyszukania nieruchomości, poprzez: jej promocję, skojarzenie oferty z oczekiwaniami i wymaganiami klientów poszukujących nieruchomości, przygotowanie umów, zorganizowanie czynności związanych z zawarciem umowy notarialnej, aż do momentu przekazania kluczy nowemu właścicielowi.
Współpracuje z kancelarią notarialną, doradcami kredytowymi, rzeczoznawcami, geodetami oraz innymi agencjami nieruchomości i osobami związanymi z branżą nieruchomości.
Posiadam ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej odpowiednio do obowiązujących przepisów prawa.
Na mojej stronie odnajdziesz mieszkaniadomy, grunty, działki, lokale i obiekty, które spełnią Twoje założenia. Na bieżąco aktualizuję swoją bazę.